Затримано залізничника, який “зливав” ворогу дані про рух ешелонів ЗСУ

Затримано залізничника, який "зливав" ворогу дані про рух ешелонів ЗСУ

Фото: СБУ Затримання зрадника, який передавав ворогу розвіддані

Контррозвідка Служби безпеки зірвала ворожі плани і затримала фігуранта, коли він намагався передати дані російському куратору.

На Харківщині СБУ затримала залізничника-зрадника, який “зливав” у чат-бот російського ГРУ маршрути руху ешелонів ЗСУ. Про це у середу, 10 липня, повідомила пресслужба СБУ.

Повідомляється, що російським агентом виявився помічник машиніста локомотивного депо регіональної філії Укрзалізниці, якого дистанційно завербував співробітник 78-го розвідцентру головного управління генштабу збройних сил Росії (відомого як ГРУ).

“За вказівкою з РФ агент збирав інформацію про залізничні маршрути, якими ЗСУ переправляє важке озброєння та боєприпаси на передову. Перебуваючи в кабіні локомотива, зрадник приховано фіксував напрямки руху ешелонів з українською зброєю. У разі отримання актуальних розвідданих окупанти планували використати їх для підготовки ракетно-дронових ударів по залізничній інфраструктурі регіону. Таким чином рашисти сподівалися зірвати постачання озброєнь та боєприпасів для українських захисників”, – йдеться в повідомленні.

Але контррозвідка Служби безпеки зірвала ворожі плани і затримала фігуранта, коли він намагався передати дані російському куратору.

Повідомляється також, що зрадник намагався виявити місця розташування фортифікаційних споруд та укріпрайонів оборонців Харкова.

Затриманому оголошено підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану, йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Затримано залізничника, який "зливав" ворогу дані про рух ешелонів ЗСУ

   

Раніше повідомлялося, що СБУ затримала в Одесі жіночу агентурну групу ФСБ. За вказівкою російської спецслужби жінки готували масований ракетно-дроновий удар по військовій інфраструктурі міста.

Агентка ФСБ намагалася завербувати коригувальників на Сумщині

Джерело