Заочно засуджено двох колишніх керівників органів МВС України з Криму

Заочно засуджено двох колишніх керівників органів МВС України з Криму

Фото: Прокуратура АР Крим та м. Севастополя Заочно засуджено ще двох зрадників

У прокуратурі зазначають, що своїми діями правоохоронці сприяли створенню та функціонуванню окупаційних органів внутрішніх справ на півострові.

До 14 і 15 років позбавлення волі заочно засуджено двох колишніх керівників органів МВС України з Криму за державну зраду, повідомила прокуратура АР Крим та м. Севастополя.

До окупації півострова засуджені працювали на посадах начальників Гагарінського та Балаклавського РВ УМВС України в Севастополі.

“Прокурори в суді довели, що після окупації півострова засуджені зрадили присягу на вірність народу України та перейшли на службу до ворога, очоливши “управління МВС РФ по місту Севастополю” та “відділ МВС РФ по Гагарінському району міста Севастополя”. Під час активної фази окупації півострова один із них зібрав працівників УМВС України в місті Севастополі та оголосив, що відомство виходить з підпорядкування МВС України та переходить у підпорядкування самопроголошеного мера міста Севастополя”, – йдеться в повідомленні.

У прокуратурі зазначають, що своїми діями правоохоронці сприяли створенню та функціонуванню окупаційних органів внутрішніх справ на півострові, а також надавали допомогу представникам іноземної держави в проведенні підривної діяльності проти України.

Раніше повідомлялося, що СБУ затримала у Хмельницькому чиновника, який працював на ФСБ. Фігурант потрапив у поле зору ФСБ ще під час свого навчання у 90-х роках минулого століття в Москві, а після почтаку повномасштабного вторгнення російська спецслужба залучила його до співпраці.

Ліквідовано мережу “ГО” Медведчука, які готували держпереворот в Україні

Джерело