Заміжні жінки розповіли про закоханість в інших, і ці поради допоможуть не зрадити

Заміжні жінки можуть зіткнутися з проблемами закоханості та спокуси. Але далеко не завжди це закінчується зрадами. Ось приклади вірних дружин, хто не піддався хвилинним почуттям, інформує Ukr.Media.

Дівчата, які стикалися із цією проблемою, розповіли, як із нею справлялися.

"Мій чоловік любить говорити: "Ви не можете перешкодити птиці сісти на дерево, але ви можете перешкодити їй побудувати гніздо". Згодом ми всі починаємо відчувати потяг до багатьох різних людей, просто не потрібно підтримувати ці фантазії".

"Я в таких випадках нагадую собі, що у сусідів трава завжди зеленіша. Але це не означає, що за цим не ховаються якісь проблеми. Так, інші люди можуть нас приваблювати. Ну і бог з ними. Ідемо далі".

"Я завжди нагадую собі, що хоча мені подобається ідея бути закоханою, ніхто з цих хлопців не зможе і зрівнятися з моїм нинішнім партнером".

"Для мене суть у тому, щоб визначити цю закоханість як просто ще одне бажання, яке не може бути задоволене розумним чином. Це нічим не відрізняється від, скажімо, бажання повернутися додому посеред робочого дня або витратити гроші, відкладені на оренду, на новий гардероб. Не приділяйте цьому почуттю особливої уваги, не дозволяйте собі зациклюватися. Ставтеся до нього як до чогось, що ви хотіли б, але не можете отримати І переключіть свою увагу на те, що реально і здійснимо прямо зараз. Наприклад, дістатись до дому та провести приємний вечір із вашим нинішнім партнером".

"Взагалі, спочатку зрозумійте, що це нормально, коли вас тягне до інших і навіть почуватиметься трохи закоханою — теж природно. Тоді ви берете ситуацію в свої руки і самі здатні зупинитися".

"Я люблю свого чоловіка, і, хоча на світі є й інші привабливі чоловіки, я ніколи його не зраджу. Отже, виходить, моє вирішення проблеми — просто милуватися здалеку".

"Не знаю, чи я закохалася, але я точно постійно знаходжу інших чоловіків привабливими. У таких випадках я намагаюся зрозуміти, що відчуваю і чому. Наприклад, у багатьох людей красиві обличчя. Але це не означає, що мені сподобається проводити з ними час, не кажучи вже про те, щоб почати стосунки. Це просто означає, що я знаходжу їх естетично приємними. У мого партнера гарне обличчя, але, крім цього, в ньому так багато всього, що змушує мене любити його".

Так, заміжні жінки можуть закохуватися в інших чоловіків, але це не має нічого спільного зі зрадою. Мало того, вони можуть використати це почуття, щоб покращити стосунки з чоловіками та зміцнити наявні стосунки, зробивши всіх лише щасливішими.

Джерело