Залицяльник пообіцяв навести ракети на будинок жінки, що відмовила йому

Залицяльник пообіцяв навести ракети на будинок жінки, що відмовила йому

Фото: wikipedia.org Місто Миколаїв

Чоловік неодноразово надсилав інформацію певним особам із зазначенням географічних координат місць, де на його думку розміщуються підрозділи ЗС України.

Погрозами навести російські ракети на будинок закінчилось залицяння працівника однієї з поштових служб до жительки Миколаєва. Про це у четвер, 4 липня, повідомляє прес-служба Центрального районного суду Миколаєва.

Вказується, що Центральний районний суд міста Миколаєв розглядає справу за звинуваченням 46-річного чоловіка у державній зраді. Свідком у справі виступає місцева мешканка, будинок якої обіцяв розбомбити підозрюванний. 

Як розповіла свідок, обвинувачений отримав її номер телефону під час виконання своїх службових обов’язків, як працівника одного з поштових відділень, коли вона отримувала відправку. Після чого він почав надсилати їй повідомлення. Жінка вирішилила не підтримувати спілкування. Згодом обвинувачений повідомив їй, що співпрацює зі спецслужбами РФ і надасть їм координати її будинку для завдання ракетного удару.

Як згодом з’ясували правоохоронці, у чоловіка був зв’язок з певними особами, яким він відправляв координати об’єктів, які, на його думку, були пов’язані з дислокацією підрозділів ЗС України та об’єктів критичної інфраструктури в Миколаєві. Одне з повідомлень містило координати багатоповерхівки, яка ніяк не використовується для військових цілей.

Вказується, що розгляд справи триває. Продовжено терміни тримання під вартою щодо обвинуваченого.

Як ми вже писали, СБУ затримала блогерів, які “зливали” позиції ЗСУ. Слідчі Служби безпеки повідомили затриманим про підозру. Зловмисникам загрожує до восьми років тюрми.

Затримано агента ФСБ, який готував удари РФ по паливних базах на Запоріжжі

Джерело