Загадкова хвороба жінки була проблемою для лікарів багато років. Поки незнайомці не розкрили це

Хворіти – це неприємно, але якщо навіть вам дуже погано, принаймні ви можете розраховувати на лікаря, котрий розпізнає ваші симптоми і допоможе вилікуватись, інформує Ukr.Media.

На жаль, це не був випадок жінки, котра страждала роками і не могла отримати діагноз своєї хвороби, доки неочікуваний незнайомець не розпізнав її таємниці.

Кеті Вілсон із Шелбі, зі штату Індіана, всього 41 рік, але її хвороба змушує почуватися значно старшою. Вона відчуває постійні симптоми грипу, такі, як біль у м'язах, головокружіння і вимушена ходити з паличкою.

"Я почуваюсь, як 80-річна жінка у своїй у своєму сорокалітньому тілі" – так говорить Вілсон. І чим більше вона залишалася удома, тим більше вона хворіла.

Але це не був грип, це було щось хронічне і воно мучило тіло жінки протягом 10 років. З роками, ставало все гірше і гірше, саме так стверджує дочка Ешлі.

Лікарі не могли зрозуміти, що ж відбувається. Вілсон пройшла всякі можливі медичні дослідження, навіть тести мозку та спини і нічого вони не показували. Лікар Вілсонів, Мері Бет Хенслі сказала, що вони дослідили жінку повністю, але не знайшли рішення.

Вілсон боролася зі своєю хворобою роками, допоки випадок долі не перевернув її життя. Вона найняла групу робітників, щоб переробити ванну.

Поки вони працювали у домі, вони зрозуміли, що щось не так із водним нагрівачем і пічкою. І нарешті знайшли джерело страждань Вілсонів, адже пічка виділяла моноксид карбону. Це газ без запаху та кольору, котрий дуже шкідливий і вбиває більш, ніж 400 людей за рік тільки у Сполучених Штатах. Але у випадку Вілсонів, він повільно отруював жінку із року в рік. Вілсон сказала, що вона була дійсно шокована.

На щастя, робітники визнали проблему і відремонтували причину протічки цього газу. Здоров'я Вілсонів почало покращувати одразу. Поки жінка видужує, вона вже перестала почуватися старою.

"Я почуваюся чудово – сказала вона, я не була такою щасливою навіть не можу сказати скільки років". Вона обняла усіх робітників, як героїв, котрі врятували її життя, і подякувала їм за допомогу.

Це велике полегшення, оскільки Вілсон одужує після років страждання, і вона надіється, що її історія буде нагадувати людям берегтися моноксиду карбону, оскільки він – повільний вбивця. Жінка почувається, ніби повернула своє життя назад і надіється, що це також станеться ще з кимось.

Джерело