“За 5 днів знищили місто”. Фотографи Ліберови про Вовчанськ

"За 5 днів знищили місто". Фотографи Ліберови про Вовчанськ

Фото: Скріншот відео Костянтин Ліберов на власні очі бачив, як знищили Вовчанськ

Те, що відбулося з Бахмутом за півроку, з Вовчанськом Харківської області відбулося за 5 днів.

Фотографи Костянтин і Влада Ліберови розповіли про ситуацію в Вовчанську Харківської області, де тривають бої між ЗСУ і російськими окупантами. 

“Ми бачили, як за тиждень, абсолютно знищили гарний населений пункт”, – відзначив Костянтин Ліберов на YouTube-каналі Пряма Червона. 

“За 5 днів його просто превратили в руїни. Ми такого ще не бачили. Якщо порівнювати з Бахмутом, то все що відбулося з ним за півроку, з Вовчанськом відбулось за 5 діб”, – додала Влада Ліберова. 

За словами фотографів, фортфикації у Вовчанську були, але не зі сторони кордону з Росією. “Вони є на умовно безпечній відстані, де їх можна будувати”, – відзначив Костянтин. 

“Треба розуміти, що на умовно небезпечній відстані їх будувати не можна. Чомусь всі забули, що коли будували навіть ті споруди, які там зараз є, то туди прилітало та вбило одного з ремонтників. Це все треба було будувати до 2022 року. Після 22 року, навіть після деокупації думати, що ми вибили їх звідти і тепер “ми в доміку” – це так не працює”, – підкреслила Влада. 

Нагадаємо, що у Вовчанську заблоковано десятки окупантів.

Вовчанськ відбили. Провал атаки РФ на Харківщині

Джерело