З Кринок не повертається 60-70% штурмових груп РФ – Гуменюк

З Кринок не повертається 60-70% штурмових груп РФ - Гуменюк

Фото: Скриншот відео Начальниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк

Окупанти змушені підтягувати ресурси з глибоких тилів, з третьої лінії оборони, пояснила речниця Сил оборони півдня України.

Практично 60-70% штурмових груп ворога не повертається з Кринок на лівобережжі Херсонщини. У зв’язку з цим росіяни змушені підтягувати ресурси з тилу. Про це в ефірі FREEДОМ розповіла речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

“Якщо на Запорізькому напрямку облаштована вся ситуація – від ландшафту до скупчення військ для того, щоб регулярно проводити штурми. То на Херсонському напрямку, де у районі Кринок ворог безуспішно вже багато місяців намагається вибити наших з плацдарму, тут складна ситуація у них (росіян, – ред.) з формуванням штурмових підрозділів”, – пояснила вона.

За її словами, окупанти змушені підтягувати ресурси з глибоких тилів, з третьої лінії оборони. За її словами, з Кринок не повертається близько 60-70% штурмових груп ворога.

“Такі серйозні втрати для ворога – це кожен раз, крім реально знищення особистого складу, це і ще серйозна деморалізація у морально-психологічному плані”, – резюмувала Гуменюк.

Нагадаємо, окупанти в Кринках намагалися пішки дістатися до позицій Сил оборони, оскільки в загарбників заборона на використання бронетехніки. 

Окупанти не можуть провести ротацію в Кринках – Гуменюк

Джерело