Умєров і Остін обговорили пріоритети безпекової допомоги

Умєров і Остін обговорили пріоритети безпекової допомоги

Фото: Рустем Умєров / Facebook Міністри оборони США і України у постійному контакті

Шеф Пентагону надав оновлену інформацію про прогрес у створенні коаліцій сил та засобів в межах контактної групи з питань оборони України.

Міністр оборони США Ллойд Остін провів переговори зі своїм українським колегою Рустемом Умєровим. Про це напередодні повідомив Пентагон.

Вказано, що міністри обговорили останню інформацію про ситуацію в Україні та пріоритети безпекової допомоги для нашої країни.

Водночас Остін також надав оновлену інформацію про прогрес у створенні коаліцій сил та засобів в межах контактної групи з питань оборони України та планування майбутніх зустрічей групи.

“Обидва лідери пообіцяли підтримувати тісний контакт”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у кінці грудня американський пакет військової допомоги Україні буде останнім, якщо Конгрес не схвалить додаткову фінансування.

Тим часом у американському Сенаті заявили, що питання подальшого надання допомоги Україні буде вирішуватися вже наступного року.

Раніше Білий дім закликав Конгрес США не зволікати з ухваленням рішення щодо нової допомоги Україні. Там підкреслили, що перемога Росії означатиме загрозу усьому світовому порядку.

Джерело