Укрзалізниця анонсувала зміни правил продажу квитків на міжнародні поїзди

Укрзалізниця анонсувала зміни правил продажу квитків на міжнародні поїзди

Фото: Укрзализныця Порядок продажу квитків на міжнародні поїзди буде дещо змінено

В Укрзалізниці повідомили, що нововведення запроваджуються для того, щоб стабілізувати перевантажений застосунок.

Укрзалізниця змінює час відкриття онлайн-продажів на міжнародні поїзди, щоб стабілізувати перевантажений застосунок.  Про це в середу, 3 липня, повідомила пресслужба УЗ.

З четверга, 4 липня, продажі розпочинатимуться так:

польський напрямок (Перемишль, Дорохуськ, Хелм, Варшава) – початок продажів о 09:00, глибина – 20 діб до дати відправлення;

словацький та австрійський напрямки – о 08:00, глибина – 20 діб;

молдовський напрямок – о 08:00, глибина – 30 діб.

Повідомляється, що всі продажі розпочинаються одночасно на сайті Укрзалізниці і в застосунку. Відкриття продажів на всі внутрішні рейси залишається з 08:00.

Укрзалізниця анонсувала зміни правил продажу квитків на міжнародні поїзди

   

“Крім того, починаємо поступове переведення продажу квитків на новий сайт, то міжнародні квитки на старому сайті стануть недоступними. Ці зміни допоможуть знизити пікові навантаження на наші системи – і відповідно зроблять користування вашим улюбленим додатком ще зручнішим і швидшим”, – йдеться далі в повідомленні.

Нагадаємо, УЗ повідомила про рекорд у перевезенні пасажирів і найпопулярніший поїзд. До пікового сезону перевезень залізничники готувалися заздалегідь: запущено нові маршрути, перерозподілено рухомий склад, щоб найбільш місткий ефективно працював саме на найбільш популярних маршрутах.

Укрзалізниця анонсувала нововведення в перевезенні вантажів

Джерело