Укренерго підтвердило графік відключень у середу

Укренерго підтвердило графік відключень у середу

Фото: Укренерго Українцям цілодобово будуть відключати світло

Станом на ранок через бойові дії та з інших причин без енергоживлення 461 населений пункт. Через бойові дії є нові знеструмлення у п’яти областях.

У середу графіки відключень електроенергії діють цілодобово по всій Україні. Про це повідомило Укренерго 19 червня.

“Сьогодні обленерго по всій території України застосовують графіки погодинних відключень (ГПВ) з 00:00 до 24:00”, – йдеться у повідомленні.

Енергетики нагадали, що головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже шести ракетних ударів Росії по електростанціях України.

У свою чергу Міненерго повідомило, що сьогодні ворог атакував енергетичний об’єкт у центральному регіоні України. Є пошкоджене обладнання.

Крім того, у Львівській області внаслідок нічного ворожого удару було пошкоджено повітряні лінії та електричне обладнання. Знеструмлено 285 точок обліку. Тривають відновлювальні роботи.

Станом на ранок через бойові дії та з інших причин без енергоживлення 461 населений пункт. Через бойові дії є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Львівській, Сумській, Харківській і Херсонській областях.

Сьогодні Україна імпортує електроенергію протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови загальним обсягом 27 979 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 557 МВт. Експорт не відбувається і не передбачається.

Раніше енергетики спрогнозували збільшення відключень на поточному тижні. Особливо це стосуватиметься вечірніх годин.

При цьому прогнозується, що липень стане найважчим періодом для енергосистеми України. Саме у цей час енергоблоки АЕС проходять планові ремонти.

Джерело