Укренерго назвало області з відключеннями світла

Укренерго назвало області з відключеннями світла

Фото: Укренерго Негода знеструмила багатьох споживачів

Через погодні умови на ранок знеструмлені 173 населені пункти у шести регіонах України. Також є нові відключення через обстріли.

Станом на ранок у четвер в Україні через негоду і російські обстріли без світла 638 населених пунктів у восьми областях. Про це повідомило Укренерго 13 червня.

“Через погодні умови на ранок знеструмлені 173 населені пункти у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Сумській, Чернігівській областях”, – йдеться у повідомленні.

З інших причин без енергоживлення ще 465 населених пунктів. Через бойові дії є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській і Херсонській областях.

У компанії нагадали, що сьогодні обленерго по всій території України будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 20:00 до 22:00.

Протягом доби Україна буде імпортувати електроенергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови загальним обсягом 27 671 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 624 МВт.

Нагадаємо, 12 червня Укренерго два рази змінювало графіки відключень через негоду, яка охопила переважно центральні і північні області України.

Як відомо, енергетики прогнозують, що липень стане найважчим періодом для енергосистеми України. Саме у цей час енергоблоки АЕС проходять планові ремонти.

Джерело