Українську “розлучницю”, яка спокусила британця, шукає поліція

Життя української біженки Софії Каркадим стає все більш заплутаним. Про 23-річну дівчину, можливо, ніхто б і не дізнався, якби не її бурхливий роман із одруженим британцем Тоні Гарнеттом. Ці відносини захлеснули пару і незабаром колишній сім'янин потрапив на перші смуги світових газет, інформує Ukr.Media.

Софія оселилася в будинку Гарнеттів у 2022 році і за десять днів причарувала чоловіка. Пара клялася один одному у вічному коханні та запевняла журналістів, що в їхньому будинку панує мир та спокій. Але ідилія виявилася недовгою. Випробувавши на собі вибуховий характер українки, британець вирішив поставити крапку у відносинах. Але, дівчина виявилася не з боязкого десятка: вона неодноразово намагалася взяти штурмом його будинок і навіть посварилася з поліцейськими.

Саме цей вчинок і вийшов їй боком. Британські правоохоронці не стали прощати витівку закоханій дамі. Той факт, що Софія відчинила двері в орендовану квартиру Гарнетта з ноги, не переконало поліцейських у ніжних почуттях Софії, а крики і нецензурну лайку теж зрозуміли неправильно. Опір владі взагалі став останньою краплею.

Спочатку на дівчину склали протокол, а потім направили матеріали до суду. Можливо, порушниці громадського спокою і загрожував би штраф, але до суду вона не з'явилася. Тепер система непохитна — суд видав ордер на арешт Софії Каркадим. Її звинувачують у нападі одразу на двох поліцейських.

Заступатися за українку, зважаючи на все, її екс-коханий не бажає. Саме він під час осінньої сварки викликав поліцейських, які постраждали від рук розгніваної біженки.

Повертатися до Софії Тоні більше не збирається. Ще в лютому він зізнався, що їхній роман був складним і продовження британець не бажає. Він спробував знайти дівчині новий будинок, про що попросив спеціальні служби.

Але репутація розлучниці тепер працює проти неї, — про Софію Каркадим дізналися далеко за межами Великобританії, і тепер сім'ї не поспішають відчиняти перед нею двері своїх будинків. Британки побоюються, що екс-коханка Гарнетта розіб'є і їхні родини.

Джерело