Українські хакери атакували кілька російських компаній

Українські хакери атакували кілька російських компаній

Фото: Getty Images (ілюстративне фото) Хакери атакували декілька російських компаній, які підтримують війну

Активісти кіберспільноти BO Team спільно з фахівцями ГУР продовжують атакувати об’єкти на території Росії.

Українські хакери атакували кілька компаній в Росії, які підтримують війну та допомагають окупаційним військам. Про це 29 червня повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Зазначається, що активісти кіберспільноти BO Team спільно з фахівцями ГУР продовжують атакувати об’єкти на території Росії.

За минулий тиждень хакери знищили:

  • понад 100 терабайтів даних компанії OrbitSoft – розробника програмного забезпечення, який виконував контракти для російської окупаційної армії;
  • усі дані на восьми серверах компанії Orient Systems – розробника та постачальника обладнання для навігації. Вказана компанія співпрацювала із російськими виробниками військової техніки, зокрема БПЛА;
  • усі дані на 19 серверах інтернет-провайдерів у місті Нижній Новгород – Линктелеком НН та Аксесс Телеком. Усім абонентам вказаних провайдерів надійшли листи з нагадуванням про неминучу розплату за війну проти України.

Нагадаємо, кіберфахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони України “вимкнули” в Криму касові апарати і зупинили рух по Керченському мосту.

Раныше українські кіберфахівці здійснили масштабну DDoS атаку на банківську систему Росії, зокрема на оператора банківських карток Мир. В результаті дій української IT-армії ВТБ, Сбербанк, Тінькофф, Альфа-Банк, Білайн, МТС, Ростелеком, Газпромбанк, Мегафон, СБП, НСПК, ЄИРЦ та інші менші сервіси не функціонують.

Джерело