Українські дрони за пів року вразили понад 14 тисяч ворожих цілей – Шмигаль

Українські дрони за пів року вразили понад 14 тисяч ворожих цілей - Шмигаль

Фото: Кабмін України Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Голова уряду наголосив, що українські морські дрони “паралізували ворожий флот на Чорному морі”.

Українські ударні безпілотні літальні апарати вразили понад 14 тисяч ворожих цілей за минулі пів року. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду у вівторок, 13 лютого.

“Держава здійснила справжню революцію в регулюванні створення безпілотників. Ухвалили 20 законів та підзаконних актів, і завдяки цьому масштабували виробництво в 100 разів. Прибрано бюрократію, є реальна конкуренція близько 200 приватних компаній у сфері БПЛА. 40 млрд грн передбачено в цьогорічному державному бюджеті на закупівлю дронів. І це ще не межа”, – розповів голова уряду.

За його словами, новітні розробки вже змінюють хід війни. Морські дрони “паралізували ворожий флот на Чорному морі та гарантували безпеку водного логістичного коридору”.

“Ударні дрони лише за пів року вразили понад 14 тисяч цілей: російську техніку, ППО, РЕБ і укріплення”, – розповів Шмигаль.

Він додав, що створення Сил безпілотних систем як окремого роду військ дасть змогу максимально використовувати потенціал дронів.

Нагадаємо, в Краснодарському краї РФ зазнали удару безпілотників два нафтопереробні заводи – Ільський і Афіпський НПЗ. За атакою стоїть СБУ.

Додамо, що за словами голови Мінцифри Михайла Федорова, в українських військових незабаром з’являться дрони з технологією штучного інтелекту. 

Джерело