Українські дрони атакували два НПЗ у Росії – ЗМІ

Українські дрони атакували два НПЗ у Росії - ЗМІ

Фото: Скріншот Пожежа на Ільському НПЗ

На Ільському НПЗ виникла велика пожежа, яка пошкодила установку первинної переробки вартістю $50 млн і потужністю 3,6 млн тонн на рік, стверджують джерела.

У Краснодарському краї РФ зазнали удару безпілотників два нафтопереробні заводи – Ільський і Афіпський НПЗ. За атакою стоїть СБУ, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на інформоване джерело у п’ятницю, 9 лютого.

“Атаки СБУ по російських нафтопереробних заводах тривають. Цього разу безпілотники служби вдарили відразу по двох НПЗ у Краснодарському краї – не лише по Ільському, а й по Афіпському”, – розповів співрозмовник.

Стверджується, що на Ільському НПЗ виникла велика пожежа, яка пошкодила установку первинної переробки потужністю 3,6 млн тонн на рік. Без неї ворог не зможе виробляти дизпальне для військових потреб. Ціна такої установки становить $50 млн.

“По Афіпському заводу безпілотники також влучно відпрацювали, але наслідки уточнюються”, – поінформувало джерело.

За його словами, обидва об’єкти розташовані на відстані близько 20 км один від одного. Росіяни навіть були змушені піднімати в небо літаки, але це не допомогло захистити важливі НПЗ.

“Такі заводи – цілком законні цілі. Вони не лише працюють на оборонку й забезпечують пальним російські війська, але й важливі для економіки РФ.

Українські дрони атакували два НПЗ у Росії - ЗМІ

Фото: Інтерфакс-Україна   

Нагадаємо, останнім часом у РФ одна за одною спалахують пожежі на нафтопереробних заводах. Одна з останніх сталася 3 лютого у Волгограді. Перед цим у Туапсе спалахнула потужна пожежа на НПЗ.

Атаки на російські НПЗ на третину обвалили експорт бензину з Росії – ЗМІ

Джерело