Українці за три дні подали тисячі резюме до ЗСУ: найпопулярніші вакансії

Українці за три дні подали тисячі резюме до ЗСУ: найпопулярніші вакансії

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook За три дні до ЗСУ надійшло 2 420 резюме

Найбільшою популярністю користуються підрозділи БПЛА та розвідка. Там кількість охочих в рази перевищує кількість вакансій.

Понад 2000 українців протягом трьох днів кампанії Будь собою надіслали резюме, аби долучитися до Сил оборони України. Про це у п’ятницю, 14 червня, повідомили у Міністерстві оборони.

“У період з 11 по 14 червня через портал army.gov.ua у партнерстві з Lobby X надійшло 2 420 нових відгуків від громадян”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві розповіли, що за напрямками найбільше резюме отримали вакансії в підрозділах БПЛА (232 відгуки на 115 вакансій) та розвідці (208 відгуків на 54 вакансії).

Окрім того, за цей період на порталі було додано 115 нових вакансій та створено чотири нові підрозділи, кажуть у Міноборони.

Нагадаємо, цього тижня в Україні запустили сайт із вакансіями у ЗСУ. У громадян є можливість самостійно обрати посаду для служби в ЗСУ.

Раніше повідомлялося, що Міноборони запускає проєкт з рекрутингу операторів БпЛА. Набір охочих будуть проводити через Центри рекрутингу української армії.

Джерело