Українці висловили думку про стратегію у війні з Росією

Українці висловили думку про стратегію у війні з Росією

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook Думку про те, що Україна перемагає у війні підтримали 41% респондентів, а 44% не бачать переваги жодної зі сторін на фронті

Більшість українців – 51% – вважають, що воювати необхідно до звільнення всіх територій і тільки 12% говорять про “кордони” до 2022 року.

Україна має воювати, поки не звільнить всю територію до кордонів 1991 року, вважає більшість українців – 51%. Іще 12% заявили, що треба воювати тільки до звільнення територій, втрачених з лютого 2022 року. Про це свідчить опитування Соціологічної групи Рейтинг.

Результати опитування свідчать: 8% заявили, що треба захищати свої позиції і зосередитися на виснаженні Росії, але не переходити в наступ. Крім того, 26% пропонують шукати компроміс для припинення війни шляхом переговорів.

Думку про те, що Україна перемагає у війні підтримали 41% респондентів, а 44% не бачать переваги жодної зі сторін на фронті. І тільки 5% думають, що перемагає Росія.

Опитування проведено Соціологічною групою Рейтинг на замовлення Carnegie Endowment for International Peace 7-10 березня 2024 року серед 2000 респондентів.

Опитування проводилося в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 не перевищує 2,8%.

Нагадаємо,  станом на березень 2024 року 70% українців мають серед близьких тих, хто воював чи воює на фронті.

Єдність чи розбрат: як українці оцінюють ситуацію в країні

Джерело