Українці на виплати в Норвегії злітали на Канари

Українці на виплати в Норвегії злітали на Канари

Фото: кадр з відео Українці в Норвегії потрапили в скандал

Українська пара провела розкішний відпочинок на острові Тенерифе на норвезькі виплати для біженців.

Сім’я громадян України, чоловік та дружина, злітали на відпочинок на канарський острів Тенерифе за гроші, які їм виділяє уряд Норвегії, як біженцям. Про це українці самі похизувалися в Tik-Tok.

Відео з їхнім відпочинком викликало хвилю обурення серед користувачів.

@hechei_in_norway Ответ пользователю @Наталія Лиса51  Як ми злітали на Канари за виплати в Норвегії?! Більше про життя в Норвегії на ютуб каналі, посилання в шапці профілю. #hecheiinnorway #норвегия #норвегія #norway #українцівнорвегії #колективнийзахист #виплатиукраїнцям #нашівнорвегії #канари #тенеріфе ♬ оригинальный звук – Hechei in Norway

Пізніше українка пояснила, що багато наших громадян в Норвегії на соціальні виплати купують автомобілі або нелегально їх конвертують в євро і відкладають. А вона з чоловіком начебто робить благородніше, подорожуючи в різні країни декілька разів на рік.

Окрім цього жінка стверджує, що такий великий розмір виплат встановив уряд Норвегії, бо вони з чоловіком отримують ще зарплатню по спеціальній програмі.

“Коли ви відійдете від тих Совєтів, що потрібно страждати. Що твоя життєва місія – це страждати. Чому не можна жити далі?… Тут людей тримають за людей, а не худобу. Я розумію, що ми в Україні звикли вважати себе худобою. А тут полетіти на відпочинок елементарна справа”, – сказала в своє виправдання українка.

@hechei_in_norway

Про наш шок від низості наших «співвідчизників»!

♬ оригинальный звук – Hechei in Norway

Водночас в соцмережах один з переселенців, що зараз також знаходиться в Норвегії, повідомив, що вже написав відповідну заяву в місцеве управління імміграції про українку та її чоловіка, які на виплати для біженців злітали на Канари. Норвежці пообіцяли розібратися.

Як повідомлялось раніше, у Норвегії зробили правила для українських біженців більш жорсткими. Тепер вони ризикують втратити тимчасовий захист у цій країні, якщо їздитимуть додому. Поїхати до України можна буде лише в особливих випадках.

Нагадаємо, уряд Норвегії виділив 1 млрд крон (84 млн євро) на гуманітарну підтримку України через норвезькі профільні організації. З початку повномасштабної війни Норвегія виділила на гуманітарну підтримку України та українських біженців у сусідніх країнах понад 4,5 млрд крон (майже 380 млн євро).

 

Джерело