Українці на окупованих територіях відмовляються від паспортів РФ – ЦНС

Українці на окупованих територіях відмовляються від паспортів РФ - ЦНС

Фото: Центр національного спротиву На окупованих територіях українці не поспішають брати російські паспорти

З наступного року українці без паспорта РФ будуть вважатись іноземцями на рідній землі, але від 60 до 70% (залежно від регіону) українців на окупованих територіях не хочуть примати російське громадянство.

На тимчасово окупованих територіях українці відмовляються отримувати російське громадянство. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Попри політику примусової паспортизації, в межах якої ворог погрожує українцям за відсутність червоної макулатури, більшість українців ігнорують ініціативи окупантів. Вже з наступного року українці без паспорта РФ будуть вважатись іноземцями на рідній землі, та наразі від 60 до 70% (залежно від регіону) українців відмовляються отримувати ворожу макулатуру”, – йдеться в повідомленні.

У ЦНС зазначають, що іще гірша для окупантів ситуація з номерними знаками для транспортних засобів: до 80% автовласників на загарбаних територіях відмовляється ставити на своє авто фейкові номери ворога.

“Центр національного спротиву закликає й надалі саботувати ініціативи окупаційної адміністрації, адже це змушує росіян відтерміновувати заборони на пересування та працевлаштування українців, а отже й русифікацію ТОТ”, – додає ЦНС.

Раніше повідомлялося, що на тимчасово окупованих територіях російські окупаційні адміністрації змушують пенсіонерів відмовлятися від українського громадянства та отримувати російські паспорти, заманюючи їх “соціальними виплатами”.

Росіяни провели “паспортний рейд” у Каховці – ЦНС

Джерело