Україна у найважчій кризі з часів битви за Київ – BILD

Україна у найважчій кризі з часів битви за Київ - BILD

Фото: пресслужба Генштабу Оглядач BILD оцінив ситуацію в Україні

Заступник головного редактора видання пише, що у військових не бачив такого настрою з часів повномасштабного вторгнення у 2022 році

Зараз Україна перебуває у найтяжчій військовій кризі з часів битви за Київ. Таку оцінку дав заступник головного редактора BILD Пауль Ронцхаймер, який побував на фронті під Бахмутом. 

“Як репортер в Україні, я не бачив такого настрою з часів повномасштабного вторгнення у 2022 році. Питання в тому, чи зрозуміла вся ця драма у Вашингтоні, Берліні та Парижі”, – міркує журналіст.

За словами заступника головного редактора BILD, мета українського президента Володимира Зеленського – “відвоювати всі захоплені Росією регіони”. Але вже колишній Головнокомандувач Валерій Залужний давно зрозумів, що в сьогоднішніх умовах “вона не може бути реалізована і про це слід заявити публічно”: Україні не вистачає “зброї, солдатів, технологій і найголовніше – надійної підтримки США”. 

“Поїздка з Києва до Слов’янська – немов подорож в іншу країну. У той час як кияни можуть знову насолоджуватися життям в ресторанах, як мінімум до комендантської години, на Донбасі ніхто не знає, яке місто може впасти наступним. Рік тому був бій за Бахмут, загинули десятки тисяч людей. Сьогодні йдуть бої за Часів Яр або Авдіївку. Ясно одне: перевага у росіян! Хоча самі російські війська виснажені, вони все одно йдуть вперед метр за метром. Число жертв величезне, іноді до тисячі осіб на добу. Але президент РФ Володимир Путін як і раніше не піклується про своїх солдатів. Він хоче завоювання будь-якою ціною”, –  написав Ронцхаймер. 

Нагадаємо, російські загарбники зосередили основні зусилля на Авдіївському напрямку. Їхній задум – встановити контроль над логістичними шляхами ЗСУ.

Минулої доби на Авдіївському напрямку українські бійці відбили 33 атаки окупантів.

Джерело