Україна відкрила консульство в Ліхтенштейні

Україна відкрила консульство в Ліхтенштейні

Фото: Уряд князівства Ліхтенштейн Церемонія відкриття почесного консульства України у Ліхтенштейні

Почесне консульство України в Ліхтенштейні очолив Девід Карл Яндрасітс, який був призначений у квітні.

У столиці Ліхтенштейну Вадуці відбулась церемонія відкриття почесного консульства України. Про це напередодні повідомило МЗС.

У церемонії взяли участь заступник голови МЗС Євген Перебийніс, а також міністр закордонних справ, освіти та спорту Ліхтенштейну Домінік Гаслер.

“Україна та Ліхтенштейн поділяють спільні цінності та погляди. Відкриття почесного консульства України у Князівстві є історично значимою подією та символічним кроком для зміцнення взаємодії між нашими країнами”, – наголосила вона.

Посадовці провели окрему зустріч, під час якої Перебийніс висловив вдячність Ліхтенштейну за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Крім того, сторони обговорили “перспективи розвитку двостороннього співробітництва у сферах, що становлять взаємний інтерес, а також взаємодію у рамках міжнародних організацій”.

Відомо, що Україна не має посольства в Ліхтенштейні, а дипломатичними та консульськими питаннями опікується за сумісництвом посольство у Швейцарії. Послом України у Ліхтенштейні за сумісництвом є очільниця швейцарського посольства Ірина Венедіктова.

Почесне консульство України в Ліхтенштейні очолив Девід Карл Яндрасітс, який був призначений у квітні.

Нагадаємо, за останні місяці Україна відкрила низку посольств у країнах Африки. Українські представництва почали працювати у Мозамбіку, Кот-д’Івуарі, Конго і Ботсвані.

Джерело