Україна націоналізує завод родичів Медведчука і Козака

Україна націоналізує завод родичів Медведчука і Козака

Фото: СБУ Брати Медведчука і Козака отримали підозри

Підприємство роками ухилялося від сплати податків, а прибутки йшли на фінансування збройної агресії росії проти України.

Національне агентство з виявлення активів (АРМА) отримало в управління підприємство найближчих родичів підозрюваних у державній зраді екс-народних депутатів Віктора Медведчука та Тараса Козака вартістю 5 млн доларів. Про це повідомило ДБР у п’ятницю, 28 червня.

Вказано, що мова йде про передачу державі заводу з виробництва цегли у Львівській області, кінцевими власниками якого є рідні брати Медведчука та Козака.

“Підприємство роками ухилялося від сплати податків, натомість прибутки йшли на фінансування збройної агресії росії проти України”, – йдеться у повідомленні.

У державну власність також перейде інше майно підприємства: чотири позашляховики, два екскаватори, трактор, автонавантажувачі, земельні ділянки загальною площею понад 10 га, нежитлові приміщення площею понад 31 тис. квадратних метрів.

У ДБР нагадали, що нещодавно повідомило про підозри фігурантам розслідування – Сергію Медведчуку і Богдану Козаку – братам Віктора Медведчука і Тараса Козака.

Квадроцикли та баггі: майно Медведчука продадуть на аукціоні

Джерело