Україна масово виробляє далекобійні дрони

Україна масово виробляє далекобійні дрони

Фото: Генштаб ВСУ Україна серійно випускає далекобійні ударні дрони

Далекобійні або стратегічні дрони – це умовна категорія безпілотників, які здатні долати відстані від сотень до тисяч кілометрів.

Україна серійно випускає далекобійні ударні дрони, які  використовуються для ударів по стратегічних об’єктах ворога на відстані понад 1000 км. Про це у суботу, 29 червня, в інтерв’ю АрміяInform розповів генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін.

Він зауважив, що Росія має величезні ресурси та надпотужну промисловість, тому українцям довелося стати більш нелінійними та інноваційними.

“Ми стали більш нелінійними та інноваційними. Росія має величезні ресурси та надпотужну промисловість, тому сліпо копіювати її підхід немає жодного сенсу. Ми змушені бути більш гнучкими та винахідливим. Чималий внесок зробили наші підприємства, які налагодили тісну співпрацю з приватниками та допомогли їм масштабувати виробництво”, – сказав директор держконцерну.

Він акцентував, що досягнення в деяких сферах, де ми випереджаємо ворога, стали можливими завдяки титанічним зусиллям працівників наших оборонних підприємств.

“Те, у чому нам їх вдалося випередити, досягнуто титанічними зусиллями працівників наших оборонних підприємств. Наприклад, у деяких сферах ми швидше опановуємо нові для нас технології”, – заявив гендиректор Укроборонпрому.

Українські розробники створюють безпілотники, що можуть під час бою “розмовляти” один з одним і битися “роєм”, як команда.

Завдяки тому, що морські дрони Sea Baby заклали понад 15 підводних мін поблизу акваторії окупованого Криму, Служба безпеки уразила щонайменше чотири російські кораблі. 

Джерело