Україна і США розробляють нову стратегію ведення війни – ЗМІ

Україна і США розробляють нову стратегію ведення війни - ЗМІ

Фото: The New York Times Київ розглядає як головний напрямок боїв схід, а Вашингтон – південь

The New York Times стверджує, що на думку Вашингтона Київ має зосередитися на обороні та підготовці до затяжної війни.

Військові керівництва США та України розробляють нову стратегію ведення війни на 2024 рік. Про це повідомляє The New York Times.

ЗМІ зазначає, США вважають, що ЗСУ мають зосередитися на обороні, нарощуванні сил та підготовці до затяжної війни. Україна ж хоче перейти в наступ на землі або завдати ударів у глибокому тилу росіян для забезпечення вигідніших умов для переговорів.

У США вбачають метою нової стратегії те, що після нарощування українських сил РФ розглядатиме участь у переговорах наприкінці 2024 року або у 2025 році.

Видання заявило з посиланням на американських чиновників, що в Україні нібито “багато хто не усвідомлює нестабільності подальшого фінансування від США та неможливості надавати ту військову допомогу, про яку просить Київ”, зокрема мільйон боєприпасів.

Посадовці США начебто намагаються підготувати Київ до того, що кількість допомоги, яка надається Україні, може скоротитися, стверджує видання.

Київ розглядає як головний напрямок боїв схід, а Вашингтон – південь, ідеться в матеріалі.

ЗМІ заявило, що побоюючись великих втрат, українське командування поділило сили, але “замість прориву виникло безвихідне становище”.

Як ми вже писали, президент Володимир Зеленський у Вашингтоні зустрівся з представниками американських аналітичних центрів США. 

Додамо, що 11 грудня Зеленський прибув з дводенним робочим візитом до США. Він встиг зустрітися з керівництвом Пентагону і американських оборонних компаній, а також з очільниками МВФ і Світового банку.

Джерело