Україна готова виробити боєприпаси для мільйона дронів – Мінстратегпром

Україна готова виробити боєприпаси для мільйона дронів - Мінстратегпром

Фото: Telegram / Михаил Федоров Команда Міноборони нині активно випробовує нові боєприпаси для дронів

Олександр Камишін зазначив, що країна має понад 50 виробників боєприпасів для дронів, “як державних, так і приватних”.

Заводи в Україні готові виготовляти боєприпаси для мільйона дронів. Готові БпЛА планують передати українським захисникам у 2024 році. Про це повідомив міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін на своєму Telegram-каналі в п’ятницю, 22 грудня.

Урядовець зазначив, що слова президента Володимира Зеленського про “мільйон дронів” запустила дискусії про важливість дронів, достатність такої кількості чи можливості з виробництва боєприпасів.

“Щодо боєприпасів для дронів – спроможності для їх виробництва у нас є. Дерегуляція в цьому сегменті дала розвиток багатьом новим виробникам. Ми зараз маємо понад 50 виробників боєприпасів для дронів, як державних, так і приватних, здатних виробляти боєприпаси вагою від 300 г до 10 кг, різних видів”, – наголосив він.

За його словами, команда Міноборони нині активно випробовує нові боєприпаси для дронів і досить швидко ставить їх на озброєння.

“Боєприпаси для дронів повинні вироблятися в заводських умовах, а не в окопах. І заводи до цього готові”, – резюмував Камишін.

Як ми вже писали, на пресконференції президент Володимир Зеленський заявив, що Україна виробить мільйон дронів наступного року. При цьому він був шокований затримками постачань тисяч дронів на фронт.

БПЛА заміняють снаряди: як розвивається українське виробництво дронів

Джерело