Україна будує трирівневу лінію оборони – Шмигаль

Україна будує трирівневу лінію оборони - Шмигаль

Фото: Кабмін України Шмигаль оголосив про будівництво трирівневої лінії оборони

Словацькі приватні компанії постачатимуть броньовані екскаватори та машини для розмінування на базі танка Т-72.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна будує масштабну трирівневу лінію оборонних рубежів на усіх напрямках, на це вже виділено десятки мільярдів гривень. Про це він сказав на спільному з головою уряду Словаччини Робертом Фіцо брифінгу в Ужгороді 24 січня, передає Укрінформ.

За словами Шмигаля, спецтехніку для будівництва оборонних споруд Україна може придбати у Словаччини.

“Ми потребуємо значної додаткової кількості інженерної техніки. З прем’єром Фіцо ми дійшли згоди, що будемо співпрацювати в питанні поставок такої техніки з боку Словацької республіки”, – зазначив прем’єр.

Він уточнив, що словацькі приватні компанії постачатимуть броньовані екскаватори та машини для розмінування на базі танка Т-72.

“Словаччина уже ухвалила рішення для поставки двох машин для розмінування Божена-4, аби наші сапери могли проводити відповідні роботи на деокупованій частині Херсонщини. Ми надзвичайно вдячні за це”, – сказав Шмигаль.

Нагадаємо, у березні 2023 року уряд України ухвалив рішення про невідкладне будівництво фортифікаційних споруд в окремих регіонах.

Як повідомлялось, уряд України виділив рекордну суму на облаштування оборонних рубежів. Мова йде про 17,5 млрд грн, які будуть направлені на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, відповідне обладнання та систему невибухових загороджень.

 

Джерело