Україна, Британія та Естонія домовилися про цифрове співробітництво

Україна, Британія та Естонія домовилися про цифрове співробітництво

Підписання меморандуму про співпрацю

Учасники партнерства зможуть швидко й ефективно обмінюватися досвідом та реалізовувати спільні діджитал-проєкти.

Україна, Великобританія та Естонія підписали меморандум про цифрову співпрацю для розробки та впровадження рішень у сфері штучного інтелекту та відкритих даних для електронного урядування. Про це у середу, 13 грудня, розповів віцепрем’єр-міністр і очільник Мінцифри України Михайло Федоров.

За його словами, метою партнерства є обмін досвідом та спільні цифрові проєкти для підвищення ефективності державного управління.

“Фактично це цифрова коаліція для розвитку та підсилення наших держав. Цифрові технології можуть революційно змінити кожен аспект роботи урядів і підвищити ефективність надання державних послуг. Цифровізуємося далі”, – наводять слова Федорова у прессслужбі Мінцифри.

Згідно з інформацією Мінцифри головна мета укладеного меморандуму — знайти спільні цифрові рішення для подолання сучасних викликів. Сфокусовані на впроваджені технології зі штучним інтелектом та відкритих даних.

За даними Федорова цього ж дня Україна домовилась із Естонією та Британією посилити співробітництво у сфері електронного урядування. Зокрема, разом вирішувати проблеми, з якими стикаються уряди під час цифровізації процесів та надання електронних послуг.

Федоров зазначив, що це стане “win-win партнерством для всіх учасників”, яке дасть змогу швидко й ефективно обмінюватися досвідом та реалізовувати спільні діджитал-проєкти.

Раніше у Мінцифри повідомили, що українцям готують “смарт-мобілізацію”.

У Мінцифри повідомили, які послуги незабаром з’являться в Дії

Джерело