Укладено нові контракти з українськими виробниками – Міноборони

Укладено нові контракти з українськими виробниками - Міноборони

Фото: mil.gov.ua Міноборони забезпечило укладання нових контрактів з українськими виробниками

Підписано контракт з українським підприємством на постачання військової техніки та на закупівлю речового майна.

Агенція оборонних закупівель підписала контракт з українським підприємством на постачання військової техніки, а Державний оператор тилу – на закупівлю речового майна. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони в четвер, 28 березня.   “Ми працюємо над тим, щоб забезпечувати ЗСУ передусім продукцією українського виробництва. Це стосується не лише озброєння, а й різноманітної військової техніки й тилового майна, що допомагає військовим ефективніше виконувати завдання та налагоджувати побут”, – заявив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.   Директорка Агенції оборонних закупівель Марина Безрукова зазначила, що розвиток вітчизняного виробництва – важливий фокус у роботі агенції.   “Контракти з українськими виробниками дають змогу отримувати найкращу ціну, найшвидше постачання та можливість максимально враховувати побажання від наших військових, і при цьому зробити внесок у розвиток української економіки під час повномасштабної війни”, – сказала вона.

Генеральний директор Державного оператора тилу Арсен Жумаділов зауважив, що частка українських виробників, які постачають тилові товари для армії, зростає, а переможцями на торгах усе частіше стають середні та малі виробники.   Нагадаємо, раніше Державний оператор тилу уклав договори на постачання харчування для ЗСУ за результатами першого раунду збору комерційних пропозицій.

Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що Агенція оборонних закупівель в цьому році планує укласти контракти на сотні тисяч безпілотників.

Джерело