Удар по Охматдиту: зруйновано відділення, де діти отримували діаліз

Удар по Охматдиту: зруйновано відділення, де діти отримували діаліз

Фото: Андрій Єрмак / Telegram Хворі діти, евакуйовані зі зруйнованого корпусу лікарні, отримують процедури просто на вулиці

Триває евакуація з реанімаційного відділення Охматдиту. Пацієнтів вивозять у лікарні Києва, які підпорядковуються МОЗ.

Російська ракета влучила у відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій дитячої лікарні Охматдит – там хворі діти отримували життєво необхідну процедуру діалізу. Про це в ефірі телемарафону Єдині новини повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Укрінформ.

“Зараз організована ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Ми бачимо корпус, у якому була токсикологія, де були діти на діалізі, де працювала лабораторія. Тут допомагають нам ДСНС, які першими кинулися розбирати завали. Ми за певний період часу розумітимемо, кого евакуювала швидка, і хто потенційно може знаходитися під завалами. Працюють завідувачі кожного відділення”, – сказав міністр.

Ляшко додав, що триває евакуація з реанімаційного відділення Охматдиту. Пацієнтів вивизять у лікарні Києва, які підпорядковуються МОЗ.

В  ефірі телеканалу Київ24  міністр сказав, що пошкоджень зазнали операційні та онкологічні відділення дитячої лікарні.

Раніше у понеділок стало відомо, що росіяни атакували Київ ракетами Кинджал. У місті лунали потужні вибухи. Уламки ракет впали у семи районах міста.

Росіяни зруйнували дитячу лікарню Охматдит у Києві

Джерело