Удар по Охматдиту: фахівці ідентифікували понад 30 частин ракети

Удар по Охматдиту: фахівці ідентифікували понад 30 частин ракети

Фото: Офіс президента Ідентифікували понад 30 частин ракети, якою росіяни вдарили по Охматдиту

Особливості знайдених уламків свідчать про застосування росіянами ракети повітряного базування типу Х-101. Її бойова частина становить близько 400 кг.

Спеціалісти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України проаналізували понад 30 частин та уламків ракети, якою російські війська вдарили по Національній дитячій спеціалізованій лікарні Охматдит. Про це повідомляє пресслужба Міністерства юстиції в Фейсбуці у середу, 10 липня.

Ідентифіковано понад 30 частин та уламків ракети.

Зокрема:

  • Частину приводу повороту з фрагментами ланжерону консолі крила ракети;
  • Фрагменти хвостового відсіку із частинами аеродинамічних рулів;
  • Фрагмент двигуна;
  • Фрагменти зовнішньої обшивки двигуна з частинами серійного номеру та виробничого номеру двигуна.

Орієнтовний розрахунок розміру крилатої ракети – 7,5 метрів.

Зазначається, що особливості знайдених уламків та відповідні типові маркування свідчать про застосування армією РФ стратегічної крилатої ракети повітряного базування типу Х-101.

“Її довжина складає 7,5 м, бойова частина – близько 400 кг, максимальна швидкість – 720 км/год, дальність польоту – до 5000 км”, – прокоментував заступник міністра юстиції України Андрій Гайченко.

Як ми вже писали, СБУ встановила, що Охматдит атакувала російська ракета Х-101. Також з’явилося відео атаки на лікарню у Києві.

У понеділок стало відомо, що росіяни атакували Київ ракетами Кинджал. У місті лунали потужні вибухи. Уламки ракет впали у семи районах міста.

СБУ має підтвердження, що Росія вдарила по Охматдиту ракетою Х-101

Джерело