У Вербицького знайшли необґрунтованих активів на 29 млн грн

У Вербицького знайшли необґрунтованих активів на 29 млн грн

Фото: Офіс генерального прокурора Дмитро Вербицький

Серед активів, які перемищують можливості звільненого з посади заступника генпрокурора, – будинки, квартири й земельні ділянки в Києві, Одесі й Анталії, а також автомобілі преміум-класу.

Виявлено ознаки корупційного кримінального правопорушення в діях колишнього заступника генерального прокурора України Дмитра Вербицького, що свідчать про незаконне збагачення на майже 29 млн гривень. Про це повідомила пресслужба НАЗК.

“Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) під час моніторингу способу життя виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення в діях колишнього заступника Генерального прокурора України, що свідчать про його незаконне збагачення на майже 29 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

НАЗК встановило, що за дорученням посадовця пов’язані з ним особи придбали: автомобіль LEXUS ES 300H вартістю понад 960 тис. грн, автомобіль LEXUS NX 300H вартістю понад 480 тис. грн, автомобіль PORSCHE MACAN T вартістю 3,5 млн грн, будинок і земельну ділянку в Києві вартістю 16,3 млн грн, будинок і земельну ділянку в Одесі вартістю 10 млн грн, квартиру й земельну ділянку в Анталії (Туреччина) вартістю 3,9 млн грн.

Крім того, не встановлено законних джерел походження готівки на понад 2 млн грн, а також криптовалюти Tether (USDT).

Раніше повідомлялося про звільнення з посади заступника генпрокурора Вербицького. Дмитро Вербицький залишився без посади після того, як став фігурантом двох журналістських розслідувань.

До того гепрокурор Андрій Костін повідомив про проведення службового розслідування щодо Вербицького. Тоді він заявив, що його заступник “веде низку резонансних проваджень, фігуранти яких дуже зацікавлені у його відстороненні або звільненні”. Вербицького відсторонили від виконання обов’язків.

Джерело