У Тернополі підрядник отримав підозру в привласненні 25 млн грн

У Тернополі підрядник отримав підозру в привласненні 25 млн грн

Фото: Поліція Тернопільщини Недобросовісний підрядник отримав підозру в привласненні коштів

Директор комерційної структури надав замовнику робіт офіційні документи, в яких були зазначені фіктивні дані щодо вартості закуплених матеріалів та обсягів виконаних робіт.

У Тернополі слідчі оголосили підозру ексдиректору товариства, який привласнив майже 25 млн грн під час будівництва палацу спорту. Про це в середу, 27 березня, повідомила пресслужба поліції Тернопільщини.

Повідомляється, що в 2019 році один зі структурних підрозділів Тернопільської міської ради уклав договір з підрядною організацією на будівництво спортивного об’єкта, і для виконання робіт товариство з Київщини отримало з бюджету понад 30 млн грн.

“З метою привласнення коштів директор комерційної структури надав замовнику робіт офіційні документи, в яких були зазначені фіктивні дані щодо вартості закуплених матеріалів та обсягів виконаних робіт. Окрім того, вказані роботи взагалі не були передбачені проєктно-кошторисною документацією.Унаслідок таких дій підрядника завдано збитків на суму майже 25 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що поліція розслідує розкрадання коштів на ремонті Дегтярівського шляхопроводу.

Відновлення інфраструктури: підрядників підозрюють у розкраданні коштів

Джерело