У Сумах мерія допомагатиме ТЦК видавати повістки

У Сумах мерія допомагатиме ТЦК видавати повістки

Фото: Цензор.net (ілюстративне фото) У Сумах працівники мерії допомагатимуть ТЦК

Представники Сумської міської ради разом з представниками ТЦК зможуть роздавати повістки.

У Сумах створять відділ мобілізації, який підпорядковуватиметься безпосередньо керівнику громади. Він розпочне свою роботу з 1 квітня. Про це повідомив виконувач обов’язків мера Сум Артем Кобзар в середу, 27 березня.
  За його словами, відділ займатиметься питаннями, які стосуються мобілізації. Зокрема, сприятиме виробництву та постачання до ЗСУ та іншим військовим формуванням замовленої продукції, послуг, енергоресурсів.

Також він координуватиме підготовку виконавчих органів, підприємств, установ і організацій міста, а також населення до дій в умовах особливого періоду.   Відділ також буде контролювати створення, зберігання та обслуговувати резерв матеріально-технічних і сировинних ресурсів на підприємствах.   “У штаті відділу буде четверо працівників. Він почне функціонувати з 1 квітня”, – сказав Кобзар.   Окрім того, буде змінено структуру департаменту соціального захисту населення. Тепер у його складі діятимуть відділи:  

  • з інтеграції та підтримки внутрішньо переміщених осіб;
  • з надання послуг ветеранам війни та членам їхніх сімей;
  • з надання адресної допомоги окремим категоріям громадян.
     

Одним з основних завдань відділу буде повідомлення осіб призовного віку, які підлягають мобілізації. Інформування здійснюватиметься разом із ТЦК. Представники міської ради разом із представниками ТЦК зможуть роздавати повістки.

Раніше повідомлялося, що працівники ТЦК беруть участь у виконанні завдань мобільних вогневих груп.

Джерело