У СІЗО Харкова викрили угрупування на чолі з кримінальним авторитетом

У СІЗО Харкова викрили угрупування на чолі з кримінальним авторитетом

Фото: Харківська обласна прокуратура У Харківському СІЗО викрили угрупування на чолі з кримінальним авторитетом, який пов’язаний з РФ

Фігуранти – утриманці Харківського СІЗО та мешканці Харкова. Вони “спеціалізувалися” на вимаганні коштів з підприємців та крадіжках.

У Харківському СІЗО викрили угрупування на чолі з кримінальним авторитетом, який пов’язаний зі “злодіями в законі” в РФ. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Харківської області.

Зазначається, що фігуранти – утриманці Харківського СІЗО та мешканці Харкова. Вони “спеціалізувалися” на вимаганні коштів з підприємців та крадіжках. Суми “боргів” коливалися від 300 000 до 600 000 гривень.

Правоохоронці провели обшуки за місцями утримання та проживання фігурантів. Було вилучено зброю, телефони, список з “боржниками”. Підозрюваним, які не перебували в СІЗО, обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Одному чоловіку, 34 років, який не перебував у СІЗО, вдалось уникнути ув’язнення. Наразі вирішується питання щодо оголошення його у розшук.

Нагадаємо, на Полтавщині знешкодили банду кримінального авторитета.

Також повідомлялося, що затримано “смотрящого” за Вінницькою областю.

Джерело