У семи областях України фіксують знеструмлення

У семи областях України фіксують знеструмлення

Фото: Getty Images В Україні фіксують знеструмлення

У Донецькій області через російські обстріли минулої доби були знеструмлені 496 абонентів у чотирьох населених пунктах.

В Україні через ворожі обстріли і технологічні причини фіксують знеструмлення споживачів у семи областях. Про це 11 травня повідомило Міністерство енергетики.

Зазначається, що у Донецькій області через російські обстріли минулої доби були знеструмлені 496 абонентів у чотирьох населених пунктах. Енергетики заживили 1,3 тис. абонентів у п’яти населених пунктах. Без напруги 102 населені пункти, загалом – 46,7 тис. абонентів. Газовики відновили розподіл газу для 268 абонентів. Через обстріли відключено від газопостачання 55 споживачів.

На Дніпропетровщині внаслідок бойових дій пошкоджена повітряна лінія обленерго, знеструмлені 36 абонентів. Тривають відновлювальні роботи.

Крім того, через технологічне порушення знеструмлювалися 300 абонентів у Запорізькій області. На ранок усі заживлені. Внаслідок бойових дій залишається без напруги 3731 точка обліку у 51 населеному пункті.

Внаслідок нових обстрілів знеструмлені 598 абонентів у чотирьох населених пунктах Сумської області. На ранок залишаються відключеними 4,4 тис. точок обліку у 73 населених пунктах.

На Харківщині через бойові дії немає світла у понад 31 тис. абонентів у 60 населених пунктах.

У Херсоні залишаються знеструмленими 2,8 тис. точок обліку, у Херсонській області – 25,8 тис. абонентів у 45 населених пунктах.

На Чернігівщині внаслідок обстрілу Новгород-Сіверського району були пошкоджені повітряні лінії обленерго, відключені від електропостачання 848 абонентів у п’яти населених пунктах. Повітряні лінії включені в роботу, всіх споживачів заживили. Залишаються знеструмленими 1,5 тис. абонентів у 27 населених пунктах.

Нагадаємо, в  енергосистемі України продовжує зберігатися значний дефіцит через наслідки російських обстрілів. Через це напередодні було продовжені графіки обмежень споживання електроенергії для промисловості.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів ухвалив рішення про виділення 7,2 млрд гривень на відбудову енергосистеми.

Джерело