У СБУ прокоментували ліквідацію Киви

У СБУ прокоментували ліквідацію Киви

Фото: Пресслужба президента України СБУ проводить дуже багато успішних спецоперацій

Вороги України обов’язково будуть відповідати за свої злочини: і перед Богом, і перед українським народом, запевнили у спецслужбі.

Всі деталі спецоперацій СБУ стануть відомі після перемоги України у війні з російськими агресорами. Так спецслужба прокоментувала інформацію ЗМІ про її причетність до ліквідації зрадника Іллі Киви у понеділок, 11 грудня.

“Служба безпеки України проводить дуже багато успішних спецоперацій, зокрема і тих, які несуть заслужене покарання воєнним злочинцям і ворогам України. І як зазначав раніше Голова СБУ Василь Малюк, смерть – це єдина перспектива, яку ми можемо запропонувати окупантам та їх пособникам”, – йдеться у повідомленні.

У спецслужбі запевнили, що вороги України обов’язково будуть відповідати за свої злочини: і перед Богом, і перед українським народом – по закону і по моралі.

“Ситуація з ліквідацією Іллі Киви лише підтверджує ці слова. А всі деталі спецоперацій СБУ суспільство дізнається після нашої неминучої Перемоги”, – резюмували у спецслужбі.

Як відомо, 6 грудня у Московській області знайшли тіло колишнього депутата Верховної Ради Іллі Киви. Пізніше Кореспондент.net отримав інформацію, що Киву ліквідувала СБУ.

А сьоголні ЗМІ показали нове відео з місця ліквідації Іллі Киви.

Джерело