У Польщі заявили про складнощі із розблокуванням кордону

У Польщі заявили про складнощі із розблокуванням кордону

Фото: pap.pl Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Климчак

Новопризначений польський міністр розповів, що щодня говорить з протестувальниками і намагається хоча б призупинити акцію протесту.

Протест перевізників на кордоні з Україною є “гордієвим вузлом, який затягувався”. Про це заявив Новопризначений міністр інфраструктури Польщі Даріуш Климчак, передає у понеділок, 18 грудня РАР.

При цьому Климчак зазначив, до такої ситуації на польсько-українському кордоні призвела бездіяльність попередників польського уряду. За його словами, розв’язувати проблему з перевізниками буде досить складно.

“Це вперше, коли ми взагалі можемо почати обговорювати угоду про лібералізацію транспорту. Ми знаємо, що ця угода є яблуком розбрату, через що перевізники протестують на кордоні”, – сказав Климчак.

Він також анонсував зустріч з українським міністром Олександром Кубраковим та розповів, що щодня говорить з протестувальниками.

“Ми шукаємо спільний знаменник, виходячи з якого можна хоча б призупинити акцію протесту”, – сказав він.

Нагадаємо у понеділок польські перевізники знову заблокували проїзд вантажівок через пункт пропуску Дорогуськ – Ягодин. Організатори протесту планують пропускати лише по одному вантажному автомобілю на годину. Також до перевізників долучаться і фермери з організації Об’єднане село. Вони вимагають зупинки імпорту цукру з України, негайної виплати прямих субсидій, підтримки ставки акцизу на пальне на попередньому рівні, компенсацій для виробників кукурудзи.

Джерело