У п’яти пунктах пропуску на кордоні з Польщею в чергах 1250 вантажівок

У п’яти пунктах пропуску на кордоні з Польщею в чергах 1250 вантажівок

Фото: Getty Images У чергах перебувають близько 1250 вантажівок

Найбільші черги з вантажівок, які перебувають на території Польщі і очікують можливості перетину кордону в бік України, наразі біля пунктів пропуску Ягодин і Рава-Руська.

Станом на ранок 13 лютого заблоковано п’ять пунктів перетину кордону між Україною та Польщею, в чергах перебувають близько 1250 вантажівок. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко ефірі телемарафону.

За його словами, вчора до 10:00 польські фермери блокували лише два напрямки – Ягодин і Рава-Руська, потім поновили блокування пункту пропуску Шегині, а також стали блокувати Устилуг та Угринів.

Як розповів Демченко, найбільші черги з вантажівок, які перебувають на території Польщі і очікують можливості перетину кордону в бік України, наразі біля пунктів пропуску Ягодин і Рава-Руська.

“Звісно, що пропускається невеличка кількість вантажівок. Фактично за годину можуть пропускати по кожному з напрямків одну, дві, три автівки як в бік Польщі, так і на виїзд з Польщі. Все залежить від організаторів і учасників протесту, їхнього бажання пропустити автомобілі через умовні місця, де вони блокують рух”, – зазначив він.

Легкові авто та пасажирські автобуси можуть вільно перетинати кордон в обох напрямках.

Речник ДПСУ додав, що на напрямку пунктів пропуску Устилуг і Угринів практично відсутні черги. Демченко пояснив, що кожен пункт пропуску, кожен напрямок має свої особливості, десь можуть перетинати кордон вантажівки вагою понад 7,5 тонн, десь лише менші.

Як повідомлялося, польські фермери розширили блокаду на кордоні – розпочали акції протесту біля пункту пропуску Зосін, а також Долгобичув. Також рух вантажівок знову заблоковано в ПП Медика – Шегині.

Нагадаємо, 9 лютого польські фермери розпочали новий загальнонаціональний страйк. Він триватиме до 10 березня. 

Джерело