У Миколаєві щонайшвидше побудують новий водопровід – Шмигаль

У Миколаєві щонайшвидше побудують новий водопровід - Шмигаль

Фото: Telegram / Денис Шмигаль Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Голова уряду доручив забезпечити безперебійну подачу технічної води до Миколаєва протягом цього року.

Проблема з водопостачанням виникла в Миколаєві через російські терористичні обстріли, а також підрив Каховської ГЕС. У зв’язку з цим, у місті побудують новий водопровід. Про це повідомляє прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своєму Telegram-каналі.

“Уряд загалом виділив (на вирішення проблеми – ред.) уже понад 1,3 млрд гривень. Забезпечено подачу технічної води”, – розповів урядовець.

Для покращення доступу до питної води розроблюється комплексне рішення, яке також включає будівництво нового водогону. Відповідний проєкт підготують якнайшвидше. Зокрема, під час засідання 27 березня було розглянуто пропозиції й джерела надходження коштів.

“За результатами наради доручив забезпечити безперебійну подачу технічної води до Миколаєва протягом цього року, а також невідкладно розпочати проєктування і будівництво нового водогону для забезпечення міста питною водою”, – резюмував Шмигаль.

Раніше ми писали, що російські агресори завдали ракетного удару по Миколаєву. Спочатку було відомо про шістьох поранених. 

Додамо, що 25 березня у Миколаєві внаслідок падіння уламків збитого ворожого дрона типу Shahed-131/136 поранень зазнали 11 людей. Пізніше стало відомо, що після останнього обстрілу в Миколаєві пошкоджено 50 приватних будинків, з них три – не підлягають відновленню.

Джерело