У лютому ЗСУ знищили 13 літаків РФ – Зеленський

У лютому ЗСУ знищили 13 літаків РФ - Зеленський

Фото: airliners.net (иллюстративное фото) За лютий українські військові знищили 10 російських Су-34

Це демонструє, що Україна здатна здобувати значні перемоги на полі бою, зазначив глава держави.

У лютому українські військові знищили 13 російських військових літаків. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у соцмережі Х в четвер, 29 лютого.   “Десять Су-34, два Су-35 та один А-50 більше не скидатимуть бомби на українських військових і мирне населення, не координуватимуть масовані ракетні удари по українських містах та громадах. Я вдячний і пишаюся нашими воїнами, які досягли таких результатів”, – зазначив глава держави.   За його словами, це досягнення не лише послаблює здатність Росії завдавати подальших страждань і руйнувань Україні та її народу, але й демонструє, що Україна здатна здобувати значні перемоги на полі бою.   “Попри свої обмежені можливості та відсутність переваги в повітрі, Україні вдалося зробити лютий 2024 року катастрофічним місяцем для російської бойової авіації. Уявіть, чого Україна могла б досягти за умови достатньої, своєчасної та безперебійної військової допомоги”, – заявив Зеленський.   Президент закликав партнерів прискорити ухвалення всіх рішень щодо подальшого посилення протиповітряної оборони України та військово-повітряних спроможностей.
  “Разом ми повинні перемогти Росію в небі над Україною вже цього року. Ми абсолютно точно можемо це зробити, якщо матимемо необхідні засоби”, – підсумував Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні бійці ЗСУ збили три російських винищувачі Су-34 на сході. 23 лютого українські військові збили російський літак А-50. 

Джерело