У Криму атаковані центр космічного зв’язку і військова частина – ЗМІ

У Криму атаковані центр космічного зв'язку і військова частина - ЗМІ

Фото: Getty Images Ракетами Storm Shadow о 5-й ранку по центру дальнього космічного зв’язку в селі Вітине Сакського району

За інформацією ASTRA, на півострові поранено одного окупанта, а також пошкоджена ворожа техніка.

Дві атаки було здійсненона військові частини РФ у тимчасово окупованому Криму в середу, 20 грудня. Внаслідок них поранено співробітника Прикордонного управління ФСБ, пошкоджено техніку та антену супутникового зв’язку. Про це на своєму Telegram-каналі з посиланням на джерела повідомляє російське видання ASTRA, що позиціонує себе як незалежне.

“Перша атака відбулася близько 4-ї ранку 20 грудня в Алушті. Щонайменше три прильоти зафіксовані по території в/ч 28735 ПУ ФСБ, яка, згідно з відкритими даними, розташовується у селі Солнечногірське в Алушті. Попередньо атака була здійснена з БпЛА. Одного службовця ПУ ФСБ поранено, пошкоджено антену супутникового зв’язку”, – мовиться в повідомленні.

За інфомацією ЗМІ, друга атака здійснена, попередньо, ракетами Storm Shadow о 5-й ранку по центру дальнього космічного зв’язку в селі Вітине Сакського району, повна назва – 40-й окремий командно-вимірювальний комплекс у складі Головного випробувального космічного центру імені Г. С. Титова Повітряно-космічних сил РФ (в/ч 81415).

“По території центру було зафіксовано щонайменше два прильоти, пошкоджено одну одиницю військової техніки”, – резюмувало видання.

Нагадаємо, за словами міністра оборони Рустема Умєрова, Україна нині готує напрацювання, які допоможуть змусити окупантів у наступному році залишити Крим.

У Криму пролунав вибух

Джерело