У Київстарі пояснили, як хакери зламали захист оператора

У Київстарі пояснили, як хакери зламали захист оператора

Фото: biz.nv.ua Президент компанії Київстар Олександр Комаров

Президент компанії Олександр Комаров зазначив, що ворог потрапив в інфраструктуру компанії через обліковий запис когось із співробітників.

Російським хакерам вдалося зламати захист мобільного оператора Київстар через обліковий запис одного зі співробітників компанії. Про це в середу, 13 грудня, заявив президент компанії Київстар Олександр Комаров в ефірі національного телемарафону Єдині новини.

За його словами, це стало причиною того, що зловмисникам вдалося пробити систему захисту оператора.

“Це сталося, оскільки було скомпрометовано обліковий пул, скомпрометовано обліковий запис когось зі співробітників і ворог зміг потрапити в середину інфраструктури компанії”, – зазначив він.

Нині продовжуються слідчі діяння, додав Комаров.

Як ми вже писали, російські хакери з угруповання Солнцепек взяли на себе відповідальність за кібератаку на Київстар, заявивши про знищення “10 тисяч комп’ютерів, понад 4 тисяч серверів”. У свою чергу Київстар спростували заяви російських хакерів.

При цьому напередодні стало відомо що наслідки хакерської атаки виявилась набагато гіршими ніж вважалося. На їх усунення може піти від доби до тижня, а то й більше. Але Київстар ще вчора частково відновив послуги фіксованого зв`язку.

Джерело