У ГУР відреагували на дані Путіна про війська РФ

У ГУР відреагували на дані Путіна про війська РФ

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото) В Україні воюють 450 тисяч росіян, заявили у ГУР

Володимир Путін озвучив викривлені дані, щоб спричинити інформаційний тиск на Україну, зазначив Андрій Юсов.

Президент РФ Володимир Путін збрехав щодо кількості окупаційних військ на території України. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону в п’ятницю, 15 грудня.

На його думку, Путін озвучив викривлені дані, щоб спричинити інформаційний тиск на Україну, налякати інші країни та “мотивувати” росіян.

“Це не єдина брехня, яка лунала вчора з вуст російського диктатора. В принципі кожного разу, коли він там відкривав рота, він брехав. Але разом з тим російський диктатор вчора зізнався у цілій низці воєнних злочинів і заявив, що має намір їх продовжувати”, – сказав Юсов.

За його словами, проти України наразі воюють близько 450 тисяч російських загарбників.

“Не та цифра, яку вчора озвучила людина, схожа на Путіна. Хіба що він порахував разом всіх ліквідованих загарбників, яких не забрали рашисти з поля бою. В такому ключі могла вийти інша цифра. В цілому – це пропаганда”, – додав він.

Нагадаємо, 14 грудня Путін під час “прямої лінії” заявив, що на фронті зараз 617 тисяч російських військових. Також він промовився про сотні тисяч втрат в Україні.

Втрати армії і двійник: про що не збрехав Путін

Джерело