У ГУР розповіли деталі атаки на російські катери в Криму 30 травня

У ГУР розповіли деталі атаки на російські катери в Криму 30 травня

Фото: ГУР Український морський дрон Magura V5

Один український морський дрон Magura уразив чотири швидкісні транспортно-десантні катери типу Тунець.

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов розповів подробиці ураження чотирьох російських катерів типу Тунець в тимчасово окупованому Криму 30 травня. Про це він повідомив в ефірі телемарафону в четвер, 20 червня.   “Останні декілька операцій, які ми бачили, були продумані та розплановані. Коли Magura пробиває морську фортифікацію або загородження, а потім наступний дрон, власне, йде прямо в ціль. Як ми бачили під час ураження одразу чотирьох швидкісних катерів типу Тунець. Авіація, артилерія та стрілкове озброєння не спрацювали. І один дрон Magura уразив чотири швидкісні катери. І це дуже добрий результат”, – сказав він.

Юсов також розповів, що одна з модифікацій дрону Magura була оснащена ракетами “повітря-повітря”, що дасть змогу вразити не тільки морські цілі, а і повітряні.
  Нагадаємо, в ніч проти 30 травня українські морські дрони Magura V5 атакували та уразили катери росіян у районі селища Чорноморське Євпаторійського району Криму.
  Згодом ГУР підтвердило, що спецпризначенці Group 13 знищили у Криму два ворожі катери КС-701 Тунець та уразили ще два судна такого ж типу.

Джерело