У ГУР прокоментували плани Росії “захопити кілька великих міст”

У ГУР прокоментували плани Росії "захопити кілька великих міст"

Фото: Укринформ Представник ГУР Андрій Черняк

Представник розвідки Андрій Черняк зазначив, що Кремль кілька років говорив про свої плани, але так і не зміг утілити.

Російські окупанти продовжать спроби захоплення нових українських територій. Однак ворогу не вдасться втілити в життя плани взяття контролю над великими містами. Про це розказав представник ГУР Андрій Черняк у коментарі РБК-Україна, опублікованому в п’ятницю, 15 грудня.

Противник і до цього мав плани щодо захоплення міст України й він намагатиметься окупувати нові, якщо з’явиться така можливість.

“Втім, за нашими оцінками, у них не вистачить сил окупувати наші міста. Людський ресурс – це одне, але для окупації та утримання потрібно набагато більше, ніж мобілізовані недосвідчені військові”, – наголосив представник розвідки.

Черняк нагадав, що Кремль говорив про свої грандіозні цілі кілька років, при цьому жодної з них не було досягнуто. Проте, під час спроб чогось досягти Росія продовжить жертвувати людським ресурсом.

“Так, у Москві не рахують людей, але там рахують гроші. Фінансових ресурсів на війну в них вистачить до 2025 року. А далі побачимо”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше ми писали, що президент РФ Володимир Путін збрехав про кількість окупаційних військ на території України. 

Українських розвідників розсмішило оголошення про розшук Буданова

Джерело