У горах Закарпаття травмувався ухилянт, який шукав Румунію

У горах Закарпаття травмувався ухилянт, який шукав Румунію

Фото: ДСНС України На Закарпатті у горах травмувався ухилянт

Після 15-годинного блукання, чоловік піднявся на скелю, з якої впав, скотившись зі, щонайменше, 12-метрової висоти.

У горах на Закарпатті прикордонники та співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій врятували 31-річного жителя Херсонщини, який планував нелегально перетнути кордон і втекти до Румунії. Про це повідомила пресслужба ДСНС в п’ятницю, 14 червня.   Отримавши інформацію про перебування у горах людини, яка потребує допомоги, прикордонники організували пошукові заходи, залучивши до них оператора БпЛА. Чоловіка виявили.   До місця події прибули співробітники ДСНС, які надали херсонцю першу допомогу та транспортували його до лікарні.   Прикордонники з’ясували, що чоловік намагався незаконно перетнути кордон. Самостійно проклавши собі маршрут за онлайн картами, “турист” вирушив у гірську подорож. Після 15-годинного блукання, чоловік піднявся на скелю, з якої впав, скотившись зі, щонайменше, 12-метрової висоти.   У лікарні у чоловіка діагностували забій грудної клітки з вираженим больовим синдромом, закриту черепно-мозкова травма, забій черевної порожнини, масивне садно правої половини тулуба та живота тощо.

  Нагадаємо, раніше у Закарпатській області вантажівка ГАЗ-66 з військовими номерами прорвала державний кордон. Угорські прикордонники затримали 32 громадян України.

Також повідомлялося, що на Закарпатті виявили готель для ухилянтів. Власник готелю поселяв у своєму комплексі чоловіків, а потім допомагав їм незаконно перетинати кордон. 

Джерело