У Дії з’явилася інтерактивна карта укриттів

У Дії з'явилася інтерактивна карта укриттів

Фото: ДСНС Дія допоможе знайти найближче укриття

З міркувань безпеки мапа буде недоступною в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Херсонській областях, але адреси укриттів у цих регіонах можна дізнатися в органах місцевого самоврядування.

У застосунку Дія зʼявилася мапа укриттів, і тепер кожен українець під час повітряної тривоги зможе швидко знайти найближче безпечне місцета інформацію про нього. Про це сьогодні, 8 лютого, повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

Повідомляється, що на інтерактивній мапі також можна побачили загальний вигляд, рейтинг і фото укриття, дізнатися, скільки людей воно вміщує, оцінити його стан, залишити відгук, повідомити, якщо воно зачинене (ці дані передадуть до ОВА), поділитися отриманою інформацією з родичами або друзями.

Крім того, можна вибрати фільтр і вказати параметри, наприклад, якщо потрібне укриття для людей з інвалідністю.

“А щоб не залежати від інтернету та звʼязку, завантажуйте мапу своєї області -і вона завжди буде доступною офлайн. Для цього перейдіть у розділ Незламність і натисніть Завантажені мапи”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється також, що з міркувань безпеки мапа буде недоступною в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Херсонській областях, але адреси укриттів у цих регіонах можна дізнатися в органах місцевого самоврядування.

Нагадаємо, торік у грудні одне із наземних залізобетонних укриттів у Херсоні було зруйноване внаслідок обстрілу з боку військ РФ.

В Україні є понад 60 тисяч укриттів – Шмигаль

Джерело