У Чернівцях чоловік вистрибнув з вікна під час ВЛК і зламав ногу

У Чернівцях чоловік вистрибнув з вікна під час ВЛК і зламав ногу

Фото: Анна Поклитар/Facebook У Чернівцях чоловік через вікно тікав з ВЛК

Військовозобов’язаний вистрибнув з вікна за межі приміщення мобілізаційного центру, таким чином умисно себе травмувавши.

У Чернівцях чоловік заламав ногу після того, як через вікно намагався втекти від працівників Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомило Оперативне командування Захід у Telergam в четвер, 11 липня.
У соцмережах поширилась інформація, що у Чернівцях місцевого жителя нібито незаконно затримали, доставили у ТЦК, а після відправили на військово-лікарську комісію. Вже там чоловік вистрибнув з вікна першого поверху та нібито зламав ногу.   У відомстві пояснили, що громадянин дійсно був затриманий, але він не мав при собі військово-облікових документів. Тому правоохоронці запросили його до об’єднаного обласного мобілізаційного центру для складання адміністративного протоколу.   Вже там з’ясувалось, що чоловік є військовозобов’язаним, який не з’являвся до ТЦК та СП і ухилявся від виконання військового обов’язку. Він також вирішив і далі ухилитися від свого обовʼязку та вистрибнув з вікна за межі приміщення мобілізаційного центру, таким чином умисно себе травмувавши.   “Наголошуємо, що з боку військовослужбовців ТЦК та СП неправомірних дій стосовно військовозобов’язаного не було”, – йдеться у повідомленні.   Нагадаємо, раніше у Чернівецькій області військовозобов’язаний напав на працівника ТЦК і СП і застосував проти нього газовий балончик.

У Хмельницькій області чоловік з ножем напав на працівника ТЦК під час перевірки документі.

Джерело