У Чернігові пролунали потужні вибухи: є жертви

У Чернігові пролунали потужні вибухи: є жертви

Фото: Скриншот (ілюстративне фото) В Чернігові пролунали вибухи

Військові РФ атакували Чернігів ракетами, в місті пролунали три потужні вибухи. Є жертви та поранені.

У Чернігові вранці 17 квітня пролунали три потужні вибухи. Над містом здіймається дим, повідомляють місцеві Telegram-канали.   Зазначається, що за кілька хвилин до цього в Чернігівській області було оголошено повітряну тривогу.    За даними моніторингових каналів, російські ракети прямують на Чернігівщину із курсом на Київ. Попередньо запущені крилаті ракети Х-69/Р-500. Близько трьох одиниць.

Повітряна тривога в Україні 17 квітня була оголошена спочатку у Києві. Пізніше – в Чернігівській, Київській та Сумській областях.   У Повітряних силах ЗСУ попередили про рекетну небезпеку. Пізніше тривогу оголосили ще в Черкаській та Полтавській областях.

Згодом голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус повідомив у Telegram, що російські військові атакували Чернігів ракетами.   “Ворог вдарив ракетами по Чернігову. Є жертви та поранені”, – написав він.
Нагадаємо, вночі 11 квітня Росія атакувала об’єкти енергетичної інфраструктури у чотирьох областях України – Харківській, Запорізькій, Львівській та Київській областях. Зокрема війська країни-агресора повністю зруйнували Трипільську ТЕС на Київщині.

Джерело