У Черкасах у навчальному закладі привласнювали благодійні внески

У Черкасах у навчальному закладі привласнювали благодійні внески

Фото: Корреспондент (ілюстративне фото) У Черкасах судитимуть директора і працівників навчального закладу

Державному навчальному закладу спричинені збитки на загальну суму понад 360 тисяч гривень.

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів м. Черкаси, яким інкриміновано зловживання своїм службовим становищем, в результаті чого завдано матеріальних збитків навчальному закладу. Про це повідомляє прокуратура Черкаської області.

Зазначається, що директор одного з державних навчальних закладів в Черкасах організував злочинну групу та використовував необліковані готівкові кошти закладу на власні потреби.

Під керівництвом директора підлеглі працівники упродовж 2019-2023 років одержували від здобувачів освіти кошти як благодійні внески та спонсорську допомогу. Потім одержані від студентів кошти, поза офіційним обліком, витрачали на різні потреби, у тому числі на особисті.

В результаті цих дій державному навчальному закладу спричинені збитки на загальну суму понад 360 тисяч гривень.

У разі доведення вини фігурантам загрожує утримання у в’язниці від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8500 грн до 17 000 грн).

Нагадаємо, директорка житлово-комунального підприємства Першотравенської міської ради отримала підозру у розкраданні майже мільйона гривень.

Також повідомлялося, що голову села на Київщині викрили на мільйонній схемі із закупівлями для ЗСУ.

Джерело